.

זה הזמן לפריצת הדרך שלך

כמה פעמים העלאת פוסטים, הכנת סרטונים, ניסיתי לשווק את עצמך במפגשי נטוורקינג וזה פשוט לא עבד. לא הגיעו לקוחות חדשים, הרגשת מבולבלת ולא בטוחה בעצמך וכל פעם ששאלו מה את עושה התחלת לגמגם.

קודם כל, את לא לבד, מכיוון שאת נמצאת בתחום מדהים ומופלא, שלאט לאט אנשים מתעוררים אליו, יש רבים שלא מודעים לכל הטוב הזה. ולכן כשאת מתחילה לדבר על העסק שלך לרוב את צריכה להרחיב קצת יותר על מה שאת עושה.

הרבה פעמים את מתחילה לספר על הדרך שבה את עוזרת לאנשים וכיצד את מעבירה אותם תהליך של ריפוי אבל המילים נבלעות לך... את מתחילה בטוב אבל איפשהו המסר לא עובר...

נמאס לך מלהשקיע כל כך הרבה זמן, מאמצים וכסף על שיווק שלא עובד...

אז מה אפשר לעשות?

נכנסים לתהליך קצר וממוקד
ליצירת דיוק בעסק שלך

מתחילים בשיחות ייעוץ מרגיעה ונעימה ומבינים ביחד
כיצד ניתן להגשים את העסק שלך באמת

כיצד עושים זאת?

מבינים את הייחודיות שלך בתור מטפלת

מדייקים את המסר השיווקי שלך

מאפיינים את קהל היעד

מגיעים לדיוק השליחות שלך כאן על פני האדמה.

יוצאים עם תכנית עסקית מדויקת להגשמת השליחות שלך

קצת עלי – שמי עידו לזר
אני מגיע מעולם הטיפול והאימון, למדתי תואר בפסיכולוגיה וקורס אימון רוחני, הייתי בעל עסק של אימון והעברת סדנאות להתפתחות אישית ובשנתיים האחרונות מייעץ ומכווין מטפלים ומאמנים להגשמת העסק שלהם. אני עובד עם העסקים הרוחניים המובילים בארץ וכיום לאחר ניסיון רב עם מטפלים ומאמנים הבנתי שהבעיה המרכזית שמובילה לחוסר הצלחה בתחום היא – הדיוק העסקי.

לכן יצרתי תהליך קצר וממוקד שמאפשר לאנשים עם עסקים כמו שלך להבין את השליחות שלהם, להוריד כמה אסימונים, לסדר את העסק ובאמת לצאת לדרך חדשה, מחוברת יותר, מדויקת יותר ופשוט להגשים את עצמך בעולם.

יש לי יותר ביטחון לשווק את עצמי

עידו גרם לי להרגיש מאד בנוח גם כשלא ידעתי להגדיר בדיוק את מה שאני עושה. בתמיכתו ובהכוונתו הרבה, הרגשתי שאני מוציאה מעצמי את המיטב ועשיתי דברים שלא העזתי לעשות לפני.
בזכות עידו יש לי יותר ביטחון לשווק את עצמי באופן מקצועי ומדויק.

אורלי זיו - הילינג חכמת הלב

עזר לי לדייק את המסר שלי

עידו עזר לי בקמפיין השיווקי לקראת הכנס שלי. מעבר לפרסום בפייסבוק, עידו עזר לי לדייק את המסר שלי, כולל את הדפי נחיתה והמיילים. עידו מבין ומכיר את העולם ההוליסטי, מכיר את השפה וכל מה שקשור לגוף, נפש ורוחניות.
והשילוב הזה של ידע בשיווק בכלל ושיווק בפיסבוק בפרט יחד עם הבנה וחיבור לעולם ההוליסטי מאפשר לו לתת שירות והכוונה יותר מדוייקות.

בית ספר לחיים בריאים - יולי ארנובל 

הגיע הזמן לקחת את העסק שלך קדימה

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.